پاناسونیک برای چهارمین سال متوالی برنده جایزه طلای IAUD Award 2015 شد.

پاناسونیک برای چهارمین سال متوالی برنده جایزه طلای IAUD Award 2015 شد.

در 9 نوامبر 2015، انجمن بین المللی طراحی جهان (IAUD) برندگان IAUD 2015 را معرفی کرد. پاناسونیک برای چهارمین سال متوالی و برای J Concept و Grab Bar خود، برنده ی جایزه طلا شد. و در حالی که که هشت محصول دیگر این شرکت جزء منتخبین بودند، چراغ قوه با امکان استفاده از باتری های مختلف و فانوس های LED جایزه نقره را به خود اختصاص دادند. محصولات پاناسونیک بیشترین جایزه را در این رقابت از آن خود کردند.


جایزه طلای IAUD 2015
J Concept : به یک سری از لوازم الکترونیکی مصرفی با یک مفهوم واحد و یکپارچه که کاملا با شیوه ی زندگی ژاپنی مطابقت دارد، گفته می شود.
J Concept به یک سری از لوازم خانگی پاناسونیک که بر روی طراحی و استفاده آسان متناسب با زندگی مدرن و جدید ژاپنی تمرکز دارد اطلاق می شود. پس از مشاوره با مردم دهه پنجاه و شصت - مردمی با تجربه که با چشم باز انتخاب می کنند - به دنبال راهکارهایی برای رفع مشکلات آنها بوده و نظراتشان به طور کامل در این راهکارها لحاظ شده است. توجه بسیار دقیق به کاربرد به دقت با سادگی و در عین حال کیفیت جهت استفاده توسط مردم ژاپن ترکیب شده است. J Concept در حال حاضر به سیستم های تهویه مطبوع، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز و اجاق های مایکروویو پرداخته است.
جایزه طلای IAUD 2015
جایزه طلای IAUD 2015


Grab Bar ایمن
جدید پاناسونیک با طراحی خاص خود می تواند علاوه بر تامین ایمنی لازم محلی برای قرار دادن ملزومات حمام نیز باشد. این محصول در ابتدا یک قفسه ساده به نظر می رسد اما طوری طراحی شده است که به راحتی می توان در مواقع لزوم جهت جلوگیری از سر خوردن از آن استفاده شود . طی ارزیابی های انجام شده مردم به دنبال سهولت در مواردی مانند نشستن، ایستادن، راه رفتن و وارد شدن به وان در حمام و محلی مناسب برای قرار دادن لوازم خود هستند. هدف از این طراحی پاسخگویی جامع به این نیازهای کاربران بوده است.