رونمایی پاناسونیک از دوربین های نظارتی هوشمند 4K

رونمایی پاناسونیک از دوربین های نظارتی هوشمند 4K

در جهت کمک کردن به مسئولین نظارتی در به حداکثر رساندن تدابیر امنیتی و برآورده کردن تقاضا در زمینه ی امنیت موثرتر و بیشتر، پاناسونیک خاورمیانه و آفریقا (PMMAF) دوربین های 4K مدل WV-SFV781L و WV-SPV781L که سطح جدیدی از کارایی بالا در دوربین های مداربسته ی امنیتی زیرساخت و محیط دارند را معرفی نمود.

دوربین های جدید مجهز به موتور فوق العاده ی 4K به همراه لنز با قطر زیاد (F1.6) و زوم اپتیکال 6x، یک زاویه دید وسیع و تصاویر بسیار دقیق 4K را ارائه می دهند. قابلیت 4K این دوربین ها را قادر می سازد تا افراد و اشیاء در گوشه گوشه ی تصویر را با وضوح بالا شناسایی کرده، تصاویر بسیار دقیق در لوکس 0.0 با رزولوشن 4K ارائه داده و تصاویر واضح در نور کم یا تاریکی مطلق با ال ای دی مادون قرمز داخلی خود بگیرد.

به گفته ی یاسو یاماساکی آخرین سیستم 4K قرار است به منظور کاهش هزینه های کلی نظارت مورد استفاده قرار گیرد. او در این باره گفت : " با جایگزین شدن دوربین های قدیمی با دوربین های 4K، تخمین زده شده که هزینه ها تا 50 درصد کاهش خواهد یابد، یک دوربین 4K پاناسونیک به اندازه ی چهار دوربین Full HD پوشش دهی و کیفیت تصویر داشته و در نهایت هزینه های نصب و راه اندازی، کابل کشی، شبکه و تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می دهد. "

او اضافه کرد : " به طور کلی سخت افزار های مورد نیاز و مدیریت و نگهداری آنها به طرز قابل توجهی کاهش خواهد یافت. "

در تقاطع ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، محل های پارک ماشین، کارخانه ها، انبارها و بنادر یا مکان هایی مانند استادیوم ها که نیاز به نظارت تراکم پیکسل بالا دارند، لازم است برای پوشش کامل تعداد زیادی دوربین مورد استفاده قرار گیرد، اما دوبین های 4K گزینه ی مناسبی برای استفاده و حذف دوربین های اضافی خواهد بود.

سنسور دوربین های 4K عملکرد بالا در نور کم و زاویه ی دید از 16 تا 100 درجه را ارائه می دهد.

WV-SFV781L و WV-SPV781L در برابر ضربه و شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد. پوشش rain wash این دوربین ها با حداقل اثر گذاری باران و گرد و غبار بر روی آن تا حد زیادی هزینه ی تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. عملکرد PTZ مجازی اجازه می دهد کاربر در حالی که از کل منطقه تصویر برداری می کند و هیچ یک از رویدادها را از دست نمی دهد، در منطقه ی کوچکی از تصویر فوکوس نماید.

سنسور نوع 1/1.7 در ترکیب با لنز 4K F1.6 پاناسونیک به عملکرد در نور کم با لوکس 0.3 در حالت رنگی و 0.03 در حالت سیاه و سفید دست یافته است. استفاده از تکنولوژی HLC با کاهش نور منبع نور قوی مانند چراغ های جلو خودرو از کور شدن دید دوربین جلوگیری کرده و قابلیت SCC در آن موجب تولید رنگ بهتر در نور کم خواهد شد.